Zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem

Przez ostatnich 10 lat z sukcesami współpracowaliśmy z klientami z wielu różnych branż. Przeczytaj co o nas mówią.

Nest Bank

Współpracowaliśmy z ekspertami tworzącymi zespół Mindu w zakresie projektowania UX/UI oraz analityki internetowej. Ich doświadczenie biznesowe, znajomość branży finansów oraz innowacyjne podejście zrobiły na nas duże wrażenie. Cenimy także ich doświadczenie ze współpracy z zespołami IT co zapewnia sprawne wdrażania dostarczanych projektów graficznych.

Bartosz Dziendziel - Marketing Director, Nest Bank

LINK4

Współpraca z Wiktorem Lipińskim była bardzo owocna. Wiktor ma wiele pomysłów i szuka rozwiązań, które finalnie mają odpowiedzieć na potrzeby użytkowników, ale również na potrzeby i cele biznesowe. Polecam 👍

Marcin Nawrocki - Kierownik Zespołu Sprzedaży Online, Link4

Festiwal Fama

Kilkuletnią współpracę z Moniką Stopczyk podsumowuję bardzo pozytywnie, szczególnie doceniając jej rzetelność, kompetencje organizacyjne oraz dbałość o jakość dostarczanych efektów. Monika wielokrotnie sprawdziła się w sytuacjach nagłych i niespodziewanych, którymi umiejętnie potrafiła zarządzać. Jej doświadczenie oraz pomysły bardzo przysłużyły się realizowanym wspólnie projektom, dlatego cieszę się, że możemy tę współpracę kontynuować.

Patryk Stanisz - Dyrektor Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi oraz Festiwalu Fama

bee2code

Nasze zespoły odpowiedzialne za tworzenie koncepcji projektów oraz ich wdrożenie współpracują z Moniką Koprowską-Sawzdargo od kilku lat. Monika odpowiedzialna była za przeprowadzenie badań oraz audytów użyteczności. Jej wiedza i umiejętności były dużym wsparciem podczas szukania rozwiązań projektowych, które spełnią potrzeby użytkowników oraz uwzględnią cele biznesowe naszych klientów. Doceniamy korzyści z dotychczasowej współpracy, dlatego zamierzamy ją poszerzać.

Jacek Teska, CEO, Bee2code

Rocket Media

Zespół Mindu to profesjonalizm i duże doświadczenie biznesowe. Nasza współpraca w analityce internetowej, audytach UX i projektowaniu UX/UI przebiega zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Dostarczane przez nich usługi stoją na bardzo wysokim poziomie.

Grzegorz Bosak - CEO, Rocket Media

Digitalhill

Współpraca z zespołem Mindu zawsze przebiegała znakomicie. Cechują się zrozumieniem potrzeb biznesowych, otwartością na potrzeby klienta i elastycznością w codziennej pracy nad projektami. Cenimy ich doświadczenie w projektowaniu, wdrażaniu landing-page’y oraz w audytach UX.

Magdalena Pawalec - Managing Partner, Digital Hill

Patrycja Konopka, Psycholog Legnica

Z Mindu miałam okazję pracować przy okazji projektowania strony i identyfikacji wizualnej mojej prywatnej praktyki, jak i mojej kliniki. Przy obu projektach Borys Goncerz okazał się doskonałym doradcą i potrafił połączyć naszą wizję ze swoimi świetnymi pomysłami. W efekcie powstał projekt jaki był nam potrzebny, w czasie i budżecie jaki przewidzieliśmy. Współpraca była czystą przyjemnością.

Patrycja Konopka - Założycielka, Centrum Terapii Dzieci i Dorosłych

Z doświadczenia i wiedzy naszych ekspertów korzystali

Samsung
WITTCHEN
Wyższe Szkoła Bankowa
Wółczanka
Nextbike
Wrocław Airport
Nest Bank
Leroy Merlin
PWN
TOP SECRET
Primamoda
Orange
żabka
Vistula
publio
Luxmed
ING
Avon
Zamknij

Bądźmy w kontakcie!

Napisz do nas wiadomość, a na pewno się do Ciebie odezwiemy.

Marcin osobiście otrzyma Twoją wiadomość
Twoja wiadomość leci do Marcina!
Ojoj coś poszło nie tak! Sprawdź czy gdzieś nie wkradł się błąd