Zostań terapeutą na platformie Mindu Otrzymasz wszystkie niezbędne narzędzia na nowoczesnej platformie e-zdrowia. Ty ustalasz dostępność, my zajmujemy się resztą

System zarządzania rezerwacjami

Sam ustalasz poziom swojego miesięcznego zaangażowania

Rzetelne źródło przychodu

Od firmy zarejestrowanej w Polsce i działającej na polskim rynku

Nowoczesna i bezpieczna platforma

Pozwalająca na przeprowadzanie sesji tekstowych i wideo w czasie rzeczywistym

Duży zasięg

Możliwość dotarcia do większej liczby pacjentów w porównaniu z prowadzeniem własnej praktyki

Elastyczność

Mindu pozwoli Ci wykonywać pracę z dowolnego miejsca na świecie z dostępem do Internetu

Bezpieczeństwo

Wszystkie dane przesyłane są przez bezpieczne, szyfrowane połączenie

Najczęściej zadawane pytania

Po zarejestrowaniu się jako psychoterapeuta w Mindu, Twoje dane są weryfikowane przez nasz zespół. Przeważnie w ciągu 7 dni Twoja aplikacja zostaje rozpatrzona. Po pozytywnej weryfikacji będziesz mógł zalogować się do panelu administracyjnego, w którym ustalisz swoją dostępność dla pacjentów. Pacjenci, w formularzu rezerwacji, widzą dostępność terapeutów i na tej podstawie rezerwują sesję. W przypadku zarejestrowania takiej sesji, otrzymujesz stosowne powiadomienia (w tym powiadomienie SMS na 5 minut przed planowanym czasem rozpoczęcia sesji, jeśli jeszcze się nie zalogowałeś/aś).

W serwisie wyróżniamy trzy rodzaje sesji - sesja wideo, sesja audio oraz sesja tekstowa.

Nie, preferowaną formą współpracy jest umowa zlecenie, zawierana podczas rejestracji psychoterapeuty, na podstawie regulaminu dla terapeutów.

Wszystkie aplikacje rozpatrywane są indywidualnie, dbamy jednak o to, aby świadczone usługi na platformie Mindu były najwyższej jakości. Istotny wpływ na akceptację wniosku zatem ma nie tylko certyfikat (możesz być w trakcie certyfikacji), ale również doświadczenie, edukacja oraz czy jesteś pod stałą superwizją.

Do przeprowadzenia sesji terapeutycznej wystarczy komputer osobisty ze stabilnym łączem internetowym. W przypadku sesji wideo najlepiej, jeśli Twoje łącze pozwala na równoczesna transmisję w przepustowości 2Mbps / 2Mbps (download/upload)

To zależy wyłącznie od tego, jak aktywnie przeprowadzasz terapie w Serwisie, jaki jest to rodzaj sesji (wideo, audio czy tekstowa) i czy posiadasz certyfikat terapeuty (w przypadku certyfikatu usługa nie podlega VAT). Standardowo, wszystkimi przychodami z terapeutą dzielimy się w stosunku 70%:30% na korzyść terapeuty.

Chciałbyś zostać terapeutą na platformie Mindu?

Napisz do nas na adres kontakt@mindu.pl i powiedz coś o sobie lub skorzystaj z formularza rejestracyjnego dla terapeutów. W ciągu maksymalnie siedmiu dni Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone.

Zarejestruj się